Reference rodičů

 

Anička P.

Naše pětiletá Anička navštěvuje školku od svých dvou let. Je úžasné vidět, jaký pozitivní vliv má na malého človíčka přátelské a podnětné prostředí, ve kterém se může rozvíjet. Za tu dobu z ní vyrostla šikovná, zvídavá a kamarádská holčička. Za to patří naše poděkování nejen tetám a strejdovi (paním učitelkám a panu učiteli), ale i všem ostatním, kteří se na každodenním životě a dalších aktivitách školky podílejí. Již teď víme, že až Anička půjde do školy, bude to pro nás těžké loučení. Navíc najít školu s proaktivním prostředím, které bude respektovat malou osobnost a napomáhat jejímu rozvoji, nebude úplně lehké.

Jaroušek K.

Se školkou jsme velmi spokojeni. Nejdříve chodila do školky dcera a nyní i syn. Velmi oceňujeme otevřenou komunikaci a lidský přístup paní ředitelky a celého týmu. Syn si kvůli potravinové alergii nosí vlastní jídlo, což ve školce není žádný problém. Skvělá je velká zahrada a samozřejmě dva živí králíčci, o které se děti pomáhají starat. Jsme rádi, že školka organizuje kroužky zaměřené na rozvíjení intelektu (Chytrá hlavička) a na cizí jazyk (Angličtina). Velmi nám pomáhají a děti baví i aktivity školky zaměřené na hlídání dětí - Pohádková noc a příměstský tábor. Ve školce také probíhá hipoterapie, canisterapie, felinoterapie, divadelní představení, besídky a jiné aktivity, takže je program velmi pestrý. Děti, ani paní učitelky, se určitě nenudí. :-) Jsme rádi, že náš syn chodí právě do této školky.

Emmička Z. 

Vážná rodinná situace nás donutila najít dcerce v roce a půl jesličky. Vybrala jsem DC Mláďátka. Nemohla jsem vybrat lépe. Emmička se v jesličkách cítila od začátku jako doma. Posléze přestoupila z třídy jeslí do školky a hned získala pocit, že už je velká:-). Bavilo ji malování, tancování, zpívání a hraní venku na zahradě. Skvělý přístup všech dospěláků, kteří zde pracují, k dětem,  je obdivuhodný. A s rodiči mají velkou trpělivost. Nic nebyl problém a vycházeli nám vstříc. Takže má zkušenost je výborná. Vřele všem doporučuji. 

Honzík T.

Do DC Mláďátek začal Honzík chodit ve 2,5 letech, nyní jsou mu 4 roky. Už po prvním dni opadly veškeré obavy, protože ve školce panuje klidná, přátelská atmosféra a o děti se starají velmi milé „tety“ a zábavní a akční „strejdové“. Celý kolektiv plánuje pro děti různé zajímavé aktivity, jako například divadýlka, návštěvy pejsků, zvířátek, poníka Samíka a také páteční pohádkové spaní. Honzík se do školky vždy velmi těší a nadšeně doma vypráví zážitky. Jsem velmi ráda, že jsem vybrala právě tuto školku, jen mne mrzí, že jsem do takové školky nemohla chodit i já sama.

Lucinka V. 

S chodem jeslí a celé školky jsme byli velice spokojeni a pokud někdy budu ve stejné situaci jako před téměr 2 roky, určitě se na Vás opět obrátím.  Dětské centrum Mládátka mohu jen doporučit, nemám opravdu žádnou výtku. Vždy jste se k Lucince chovali mile a přátelsky a ona do jeslí chodila moc ráda! Navíc se naučila spousty věcí a díky tomu měla snazší přestup do klasické státní školky v Třeboni.

Davídek Š.

S dětským centrem Mláďátka jsme velice spokojeni. Oceňujeme především individuální a profesionální přístup, rozvíjení dětských dovedností (např. anglický jazyk, výtvarná výchova, pohybová výchova, kroužky) vedení ke správným návykům při hygieně, stravování apod.. Dětské centrum také pořádá spoustu dalších aktivit, setkání se zvířátky, noční spaní, sezónní akce a v neposlední řadě i letní tábor, na které se děti těší. Zároveň zmíním i provozní dobu, kterou ocení především rodiče s pracovní dobou do odpoledních hodin.Celkově můžeme dětské centrum Mláďátka jen doporučit.

Kubík B. 

Mláďátka navštěvuje náš syn Kubík od 2,5 roku už od jejich úplného začátku. Jejich osobní přístup a rodinné zázemí bylo pro nás rozhodující při výběru této školky. Jsme zde moc spokojeni, syn se do jesliček teší a ráno nebrečí. V začátcích jsem i po špatné zkušenosti v jiné školce, neměla potřebu do školky volat a ptát se na syna. Prostě jsem měla jistotu, že je vše tak jak má a syn je spokojený. Pravidelně na děti a rodiče čeká nějaké překvapení, které školka pořádá nebo pro děti jen tak připraví. Až odtud budeme jednou odcházet, určitě to obrečíme. :-) Naštěstí školka pořádá různé akce, kdy se budeme moci zastavit. ;-)

Anička P. 

Po nedobré zkušenosti s přístupem k adaptaci naší tehdy dvouleté dcery do dětského kolektivu v městských jeslích, jsme hledali zařízení, kde se podobná situace nebude opakovat. Již při první návštěvě na začátku letošního roku jsme byli mile překvapeni vstřícným přístupem a příjemným prostředím. Dohodli jsme se na takovém průběhu adaptace, který bude vycházet potřebám dcery. Po čtvrt roce musím konstatovat, že se nám ve spolupráci s „tetami“ podařilo odstranit „zlou“ zkušenost a dcera se do jesliček těší a je spokojená. Proto velmi ráda touto cestou „tetám“ děkuji za jejich přístup.

Tomášek B. 

Jesličky Mláďátka se mi líbily hned při první návštěvě. Syn tam nyní chodí již půl roku a jsme stále spokojeni. Jesličky jsou v takovém domácím prostředí, tety jsou moc hodné a vždy vyjdou vstříc, pro děti chystají pěkné akce...Také mi vyhovuje, že se před jesličkama dá bez problémů zaparkovat a jejich dlouhá otevírací doba :) Mohu jen doporučit.

Viktorek S. 

Musím se přidat ke kladnému hodnocení maminek. Také jsem moc spokojená. Nemám na jesličky jedinou výtku. "Tety" jsou moc hodné, prostředí rodinné. Oceňuji vstřícný přístup. Pozoruji na synovi pokroky k samostatnosti a to již po velmi krátké době. Za sebe a svého synka rozhodně doporučuji! :-)

Verunka P. 

Hledali jsme pro naši dceru školku, do které by se těšila, kde by bylo pěkné zázemí se zahradou, kde by měli děti rádi a snažili se je ve spolupráci s rodiči vychovávat k dobrému, učit nové věci a všestranně je rozvíjet. To v dnešní době není vůbec snadné. V DC Mláďátka se nám to skutečně podařilo. Dcera se do školky každý den velmi těší a já si vůbec nedělám starosti, protože vím, že je o ní po všech směrech nadstandardně postaráno.

Kubík P. 

Školku v Mladém mohu doporučit. Je v klidném prostředí, se zahradou, dá se zde bezproblémově zaparkovat. No a to nejdůležitější, o syna bylo vždy dobře postaráno, neplakal a vždy si ze školky přinesl nějaký svůj výrobek, na který je pyšný dosud.

Maxík M. 

Mláďátka můžeme doporučit všemi deseti. Náš téměř tříletý Max zde strávil několik velmi příjemných a přínosných měsíců. Vždy se do školky těšil a s radostí o školce a dětech ze školky doma vyprávěl. Naučil se spoustě písniček a básniček, ale i lépe komunikovat s vrstevníky a určité samostatnosti. Školka má velkou a bezpečnou zahradu, kvalitní hračky i hygienické zázemí. Skvělá je nenásilná výuka angličtiny v rámci běžného provozu školky. Tety jsou vždy milé, komunikativní, profesionální. Je vidět, že svou práci a děti mají rády. Menší kolektiv dětí a 100% rodinné prostředí je obrovskou výhodou. K celkově výbornému pocitu a atmosféře přispívá i zahradní králík Bobeš, kterého děti milují. Jako Mláďátka by měla vypadat každá školka. Rodič zde nechává dítě s pocitem bezpečí a kvalitní péče.

Verunka B. 

Moc děkuji za přístup. Verunka doma nevypráví o ničem jiném, než co dělala v jesličkách, co říkala paní učitelka, co dobrého měli k jídlu atp. Takže je moc spokojená, a tím pádem i my, rodiče. Ještě jednou díky.